Sizden Gelenler Şart ve Koşullar

İsteğimize #EVETWWFMARKET hashtag'i ile cevap vererek aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

Reflect Tasarım A.Ş. aracılığıyla WWF Market'e, yanıt verdiğiniz tüm fotoğrafları ve hareketli içeriği kullanmak üzere süresiz, dünya çapında, münhasır olmayan, telif ödemesiz bir kullanım hakkı tanımaktasınız. WWF Market yanıt verdiğiniz tüm fotoğrafları ve hareketli içeriği tamamen kendi takdirinde olmak üzere kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, diğer materyallerle birleştirebilir, değiştirebilir ve/veya düzenleyebilir.

Aydınlatma Beyanımızda [Bağlantı] belirtildiği gibi, yanıt verdiğiniz tüm fotoğraflar ve hareketli içerik kapsamında yer alan kişisel verilerinizin, WWF Market tarafından her türlü mecrada reklam, pazarlama ve ticari amaçlarla dahil kullanımına, bu kapsamda üçüncü kişilere aktarımına ve aleni hale getirilmesine rıza göstermektesiniz.

İlaveten (i) 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu (ii) fotoğraflarınızla ilgili tüm haklara sahip olduğunuzu, (iii) fotoğraflarınızda görünen herhangi bir kişiden buradaki hakları verme iznine sahip olduğunuzu, (iii) WWF Market’in fotoğraflarınızı kullanımının, herhangi bir üçüncü tarafın haklarını veya herhangi bir yasayı ihlal etmeyeceğini taahhüt etmektesiniz. WWF Market’i, fotoğraflarınızın her türlü kullanımı için size ödeme yapma yükümlülüğünden ve yukarıda açıklanan kullanımlarla bağlantılı olarak burada yer alan tüm fikri mülkiyet haklarından muaf ve ibra etmekte; WWF Market’i ve onun adına hareket eden herkesi, yukarıda açıklanan fotoğrafları ve hareketli içeriğin kullanımıyla bağlantılı her türlü iddia, talep ve sorumluluktan muaf tutmayı kabul etmektesiniz.

Fotoğrafları veya hareketli içeriği kaldırmak için lütfen info@wwfmarket.com ile iletişime geçiniz.