Sizden Gelenler Şart ve Koşullar

SİZDEN GELENLER 


ŞART VE KOŞULLAR


İsteğimize #EVETWWFMARKET hashtag'i ile cevap vererek aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:


Reflect Tasarım A.Ş. aracılığıyla WWF Market'e, yanıt verdiğiniz tüm fotoğrafları ve hareketli içeriği kullanmak üzere dünya çapında münhasır olmayan, telifsiz bir lisans tanımlanmıştır. Lisans, "WWF Market" olarak anılacaktır. #EVETWWFMARKET (bundan böyle pazarlaması ve / veya çevrimiçi mağaza, sosyal medya - WWF Market kanalları ve ücretli sosyal medya ve diğer müşteri iletişimleri dahil olmak üzere reklamlarında "Fotoğraflar ve Hareketli İçerik" olarak anılacaktır. WWF Market, kendi takdirine bağlı olarak, Fotoğraflarınızı ve Hareketli İçeriğinizi kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, diğer malzemelerle birleştirebilir, değiştirebilir ve / veya düzenleyebilir.


İşbu belge ile (i) 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu (ii) Fotoğraflarınızla ilgili tüm haklara sahip olduğunuzu, (iii) Fotoğraflarınızda görünen herhangi bir kişiden buradaki hakları verme iznine sahip olduğunuzu, (iii) Markanın Fotoğraflarınızı kullanımı, herhangi bir üçüncü tarafın haklarını veya herhangi bir yasayı ihlal etmeyecektir. İşbu belge ile Markayı, Fotoğraflarınızın her türlü kullanımı için size ödeme yapma yükümlülüğünden ve yukarıda açıklanan kullanımlarla bağlantılı olarak burada yer alan tüm fikri mülkiyet haklarından muaf ve ibra edersiniz; ve İşbu belge ile, Markayı ve Marka adına hareket eden herhangi bir kişiyi, yukarıda açıklanan Fotoğrafların kullanımıyla bağlantılı her türlü iddia, talep ve sorumluluktan muaf tutmayı kabul edersiniz.


Lütfen aşağıdaki Gizlilik Bildirimini okuyun.


Fotoğrafları veya Hareketli İçeriği kaldırmak için lütfen info@wwfmarket.com ile iletişime geçin.


GİZLİLİK BİLDİRİMİ


Veri gizliliği WWF Market için çok önemlidir. Kişisel verilerinizi işlerken açık ve şeffaf olmak istiyoruz.


Bu nedenle, kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını belirleyen bir politikamız var.


Kişisel verilerinizin kontrolörü kimdir?


Reflect Tasarım A.Ş. ("WWF Market"), bize gönderdiğiniz kişisel verilerin denetleyicisidir ve geçerli veri koruma yasası kapsamında kişisel verilerinizden sorumludur.


Reflect Tasarım A.Ş. 

Necatibey Cad. No: 66 Alarko İş Hanı
Kat: 2 Beyoğlu İstanbul 34425
Türkiye

7341069154

Kişisel verilerinizi neden kullanıyoruz?


WWF Market parçalarını kullanma yollarını paylaşmak ve ilham vermek istiyoruz. Bize gönderdiğiniz resimleri tüm platformlarımıza yükleyerek, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği paylaşmak için kişisel verilerinizi kullanacağız.


Ne tür kişisel verileri işliyoruz?


Aşağıdaki kişisel veri kategorilerini işleyeceğiz


Instagram hesap adı

Fotoğraf

Video


Kişisel verilerinize kimler erişebilir?


Üçüncü şahıslara iletilen veriler, yalnızca size yukarıda belirtilen hizmeti sağlamak, medya ajanslarına ve teknik tedarikçilere bize gönderdiğiniz fotoğraflarınızı yüklemek için kullanılır.


Verilerinizi pazarlama amacıyla Reflect Tasarım A.Ş. dışındaki üçüncü şahıslara asla aktarmayız, satmayız veya takas etmeyiz.


Kişisel verilerinizi işlemenin yasal dayanağı nedir?


Kişisel verilerinizin işlenmesi, WWF Market hizmetini sizin tarafınızdan yerine getirmek için gereklidir.


Resimlerinizi WWF Market’e yüklerken kişisel verilerinizin tarafınızdan toplanması, sizin tarafınızdan WWF Market hüküm ve koşullarına göre taahhütlerimizi yerine getirmekle yükümlüdür.


Kişisel verilerinizi göndermezseniz, resimlerinizi sizin tarafınızdan WWF Market'e yükleyemeyiz.


Verilerinizi ne kadar süre saklıyoruz?


Kişisel verilerinizi WWF Market ile anlaşma feshedilene kadar saklayacağız.


Haklarınız neler?


Erişim hakkı:


Sizde tuttuğumuz kişisel veriler hakkında istediğiniz zaman bilgi talep etme hakkına sahipsiniz. WWF Market ile iletişime geçebilirsiniz. Size kişisel verilerinizi e-posta yoluyla sağlayacağız.
Taşınabilirlik hakkı:


WWF Market kişisel verilerinizi rızanıza veya bir sözleşmeye dayalı olarak otomatik yollarla işlediğinde, size veya başka bir tarafa aktarılan verilerinizin bir kopyasını alma hakkına sahipsiniz. Bu yalnızca bize gönderdiğiniz kişisel verileri içerir.


Düzeltme hakkı:


Eksik kişisel verilerin tamamlanması hakkı da dahil olmak üzere, bilgiler yanlışsa kişisel verilerinizin düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. WWF Market hesabınız varsa, kişisel verilerinizi hesabınız ve üyelik sayfalarınız altında düzenleyebilirsiniz.


Meşru menfaat temelinde işlemeye itiraz etme hakkınız:


Kişisel verilerinizin WWF Market’in meşru menfaatine dayalı olarak işlenmesine itiraz etme hakkına sahipsiniz. WWF Market, menfaatinizi ve haklarınızı geçersiz kılan veya yasal talepler nedeniyle işlem için meşru gerekçeler göstermediğimiz sürece kişisel verileri işlemeye devam etmeyecektir.


Doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkınız:


Doğrudan pazarlama amacıyla yapılan profilleme analizi dahil, doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Doğrudan pazarlamadan aşağıdaki yollarla vazgeçebilirsiniz:

Her bir pazarlama e-postasındaki talimatı takip ederek,

WWF Market hesabınızın ayarlarını düzenleyerek.


Kısıtlama hakkı:


Aşağıdaki durumlarda, WWF Market’in kişisel verilerinizin işlenmesini kısıtlamasını talep etme hakkına sahipsiniz:

WWF Market’in meşru menfaatine dayalı veri işleme sürecine itiraz ederseniz, WWF Market, meşru menfaatin doğrulanmasını bekleyen bu tür verilerin tüm işlenmesini kısıtlayacaktır.

Kişisel verilerinizin yanlış olduğunu iddia ederseniz, WWF Market, kişisel verilerin doğruluğunun doğrulanmasını bekleyen bu tür verilerin tüm işlenmesini kısıtlayacaktır.


İşleme yasadışı ise, kişisel verilerin silinmesine karşı çıkabilir ve bunun yerine kişisel verilerinizin kullanımının kısıtlanmasını talep edebilirsiniz.


WWF Market artık kişisel verilere ihtiyaç duymuyorsa ve ancak sizin tarafınızdan yasal iddiaları savunmanız gerekiyorsa kullanımın kısıtlanmasını talep edebilirsiniz. 


Haklarınızı nasıl kullanabilirsiniz?


Veri korumayı ciddiye alıyoruz ve bu nedenle, yukarıda belirtilen haklarınızla ilgili olarak taleplerinizi yerine getirmek için özel müşteri hizmetleri personelimiz var. Onlara her zaman info@wwfmarket.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Gizlilik Bildirimimizdeki Güncellemeler:


Gizlilik Bildirimimizi güncellememiz gerekebilir. Gizlilik Bildiriminin en son sürümü her zaman web sitemizde mevcuttur. Kişisel verilerinizi neden kullandığımızın amacı, Kontrolörün kimliği veya haklarınız gibi herhangi bir önemli değişikliği Gizlilik Bildiriminde bildireceğiz.


Fotoğrafları veya Hareketli İçeriği kaldırmak için lütfen info@wwfmarket.com ile iletişime geçin.