Sipariş & İade

İade işlemleri için tıklayın.

 Satın aldığın ürünleri teslim aldıktan sonra iade etmek istersen, 14 gün içinde bize ulaşarak UPS ya da Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsin.

Değişim opsiyonumuz bulunmamaktadır.

Türkiye genelinde bulunan Aras Kargo şubelerine OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 iade kodunu ve iade işleminin mutlaka Reflect Studio markası ile yapılacağı bilgisini ileterek ürünlerini ücretsiz iade edebilirsin. 

UPS kargo firmasına da 8A345Y iade kodunu ileterek ürününü tarafımıza ücretsiz gönderebilirsin. Eğer yakınında UPS kargo şubesi bulunmuyorsa, UPS kargo firması için kurye rezervasyonu yaptırabilirsin.

İadesini istediğin ürünü herhangi bir paketin içine koyup içinde 6 haneli sipariş numaranı belirttiğin bir not ile kargoya teslim edebilirsin. İade ürünü, mutlaka siparişi oluşturan kişinin ismiyle kargoya teslim edilmelidir. Elimize ulaşıp gerekli kontroller gerçekleştikten sonra 5-7 işgünü içinde iade sağlanır. İade işlemiyle ilgili bilgilendirme de 5-7 işgünü içinde tarafına e-posta aracılığıyla iletilecektir.

Adres: Orhanlı Transfer Merkezi - OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş.

İptali istenen bir sipariş için iade talebi oluşturulmamalıdır. Sipariş iptali için info@wwfmarket.com mail adresine mail iletilmelidir.

Sipariş tutarı 300 TL altındaysa ve siparişteki tüm ürünler iade edildiyse ödenen kargo bedelini de iade edilecektir.