İade ve Değişim

 

İade & Değişim

Satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içinde bize ulaşarak Sürat ve Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade veya değişim için gönderebilirsiniz. 

Not: İade ve değişimler Sürat ve Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır. Değişim ve iade süresinde esneklik mevcuttur.

İade ve değişim için üstteki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Türkiye genelinde bulunan Sürat Kargo şubelerinde Firma/İade/Cari Kodu: 1054377000  (Kocaeli/Dilovası) ya da Yurtiçi Kargo şubelerinde İade Kodu: 632273471 kodunu kullanarak ve OPLOG REFLECT STUDIO PROJESİ diye bilgilendirme yaparak yalnızca şubelerden depomuza gönderim sağlayabilirsiniz. Yurtiçi kargo iade onay kodu isteyecektir aynı kodu yeniden girmelerini rica edebilirsiniz.

Değişim ya da iadesini istediğiniz ürünü  herhangi bir paketin içine koyup aynı zamanda içinde 5 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirttiğiniz bir not ile kargoya teslim edebilirsiniz. Elimize ulaşıp gerekli kontroller gerçekleştikten sonra isteğe bağlı olarak 3-5 gün içinde iade ya da değişim sağlanır.

Adres: Köseler Mahallesi S.S İstanbul Mermerciler San. Sit. Yapı Koop. 37.Cad. NO:3, 41455 Dilovası/Kocaeli

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücretimiz 200 ₺ üzeri siparişlerde ücretsiz, 200 ₺ altında 9.5 ₺ olarak belirlenmiştir.

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişiniz 3 iş günü içinde kargoya verilir. 

Eğer siparişini kargo şubesinden teslim almak istiyorsan hangi kargo şubesi olduğuyla beraber bunu adres bölümünde belirtmen gerekmektedir.

Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.


Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Sipariş verdiğin mail adresine gelen kargo takip kodu ile siparişini takip edebilirsin.


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Şifremi Unuttum?
Giriş sayfasındaki “Şifremi unuttum” linkine tıklayın ve siteye kaydınızı yaparken kullanmış olduğunuz e-mail adresinizi girin, çok kısa bir sürede size, siteye giriş yaparken, bize bildirmiş olduğunuz şifrenizi içeren bir e-mail gönderilecektir.