Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Siparişlerin Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.


Kargo ücreti ne kadar?
Kargo ücretimiz 200 tl üzeri siparişlerde ücretsiz, 200 tl altında 10 tl olarak belirlenmiştir.


Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Hafta içi saat 16:00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya teslim edilir. İstanbul merkezli 600 km'ye kadar şehirlere ertesi gün, 600 km ve üzerindeki şehirlere Yurtiçi Kargo ile 2 iş gününde teslim edilir.

Türkiye içi 200₺ üzeri siparişlerinde kargo ücretsizdir. 200₺ altındaki siparişlerinde 5 TL kargo ücreti siparişine eklenir. 

Kargonun durumunu siparişlerim sayfasındaki kargo takip bölümünden, seninle paylaşılan mail veya SMS'de bulunan takip numarası ile takip edebilirsin.

Eğer siparişini kargo şubesinden teslim almak istiyorsan hangi kargo şubesi olduğuyla beraber bunu adres bölümünde belirtmen gerekmektedir.


Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.


Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Sipariş verdiğin mail adresine gelen kargo takip kodu ile siparişini takip edebilirsin.


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Şifremi Unuttum?
Giriş sayfasındaki “Şifremi unuttum” linkine tıklayın ve siteye kaydınızı yaparken kullanmış olduğunuz e-mail adresinizi girin, çok kısa bir sürede size, siteye giriş yaparken, bize bildirmiş olduğunuz şifrenizi içeren bir e-mail gönderilecektir.


İade Bilgileri

İade ve değişim taleplerinizi karşı ödemeli olarak Reflect Studio'ya Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Gönderilerinizi yaparken içine kişisel bilgilerinizi paylaştığınız bir not bırakmak, işleyişin ilerlemesi için avantaj sağlayacaktır. 

Adres: Bereketzade Mah. Hacı Ali Sok. 13/4 Beyoğlu İstanbul


Aldığın ürünlerin herhangi bir sebepten dolayı iade edilmesi istemen durumunda 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünlerin tarafımıza kullanılmadan ve tahrip edilmeden gönderilmesi gerekmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.